23500 Кримінальне право

Автор: admin

Заказать бесплатный сокращенный вариант

Тип работы: Контрольная
Цена: 25 грн.

Содержание

Задача №1 3
1. Народний депутат України Мартинов у своїй промові на пленарному засіданні Верховної Ради України вказав на порушення законодавства керівниками компанії ‘Сігма’. Директор цієї компанії Маркін вирішив помститися і умовив свого співробітника Щукіна вбити Мартинова. З цією метою останній намагався закласти в автомобіль Мартинова вибуховий пристрій, але був затриманий міліціонерами. Експерти встановили, що пристрій мав вибухнути в момент запуску двигуна.
Вирішить питання про відповідальність Маркіна та Щукіна за умови, що Щукіну було відомо про державну діяльність Мартинова?
Варіант. Щукін не знав про те, що вчиняє посягання на життя народного депутата.

Задача №2 6
Слотюк вирішив отримати значний спадок, що лишився після смерті його рідної сестри. Для цього він мав позбутися її єдиного спадкоємця, свого племінника Варгіна. Розробивши план убивства, Слотюк вмонтував у корпус мобільного телефону саморобний вибуховий пристрій і передав цей телефон у подарунок Варгіну. Вибуховий пристрій мав спрацювати після дзвінка Слотюка. Варгін повертався додому разом зі своєю подружкою, телефон задзвонив, він його увімкнув, після чого стався вибух. Варгін і його знайома в лікарні померли.
Вирішіть питання про відповідальність Слотюка.

Задача №3 8
11 січня Силюк отримав відомості, що Рисіної, в якої є багато грошей, не буде вдома два тижні. Силюк запропонував Котову обікрасти Рисіну, на що той погодився. Вночі 13 січня вони подолали паркан і через вікно проникли до будинку Рисіної й почали шукати гроші. Зайшовши до спальні, вони побачили Рисіну, що, як їм здалося, міцно спала. Силюк наніс їй удар ножем у серце. В будинку Котов і Силюк знайшли 100 грн., які й забрали. Як було встановлено слідством, Рисіна померла невдовзі до проникнення Силюка і Котова у будинок від передозування снодійного. Слідчим прокуратури Силюка і Котова було притягнуто до кримінальної відповідальності згідно з ч.3 ст.185 КК України за крадіжку, поєднану з проникненням у житло.
Чи правильне рішення слідчого?

Список использованных источников 11

Код работы: 23500
Год написания: 2010
Объем: 12 стр.
Автор: Автор1