23496 Задачі з кримінального права

Автор: admin

Заказать бесплатный сокращенный вариант

Тип работы: Контрольная
Цена: 30 грн.

Содержание

Задача №1 3
1.Робітники метрополітену Чагін і Бортніков під час огляду потяга, який був знятий з маршруту через технічні проблеми, знайшли в одному з вагонів пакунок з мотлохом. Коли Бортніков почав його ворушити, пролунав вибух, від якого Чагін і Бортніков загинули, а також були суттєво пошкоджені комунікації і саме депо. В результаті розслідування цієї справи встановлено, що вибуховий пристрій лишив інвалід Одинцов і при цьому поставив годинниковий механізм таким чином, щоб вибух стався під час зупинки потяга на станції, де в цей час на урочистостях мали перебувати члени уряду. В такий спосіб Одинцов прагнув помститися за своє погане життя.
Відповідальність Одинцова.

Задача №2 6
Курдюмов, прийшовши додому до Жуліна, почав вимагати повернення боргу в сумі 2000 доларів США. Жулін сказав, що нічого йому не винен. Курдюмов вихопив із кишені ніж і зі словами: ‘Моє не віддаєш, так я зараз усе твоє за беру!’ вбив Жуліна. Після чого він обшукав помешкання, забрав знайдені 25000 доларів США і золоті прикраси та зник.
Відповідальність Курдюмова.

Задача №3 8
Під час бійки, після вживання алкогольних напоїв, Збруєв вдарив Чіркіна розбитою пляшкою по обличчю, розсік йому лоба, а частка скла потрапила в око Чіркіна. Він був прооперований, однак втратив зір на одне око і знаходився у лікарні протягом 14 діб.
Відповідальність Збруєва
Задача №4 11
Ремонтуючи приватний будинок, який на праві власності вже 60 років належав родині Терновецьких, робітники Васюник та Довгоніс знайшли замурований у стіні скляний напівштоф. У ньому були масивні золоті ланцюжки, каблучки, сережки з коштовним камінням, золоті монети царської чеканки, та інші коштовні вироби, на частині з яких були фірмові цінники. Частину золотих монет Васюник та Довгоніс продали нумізмату Кацу, а всі інші цінності заховали у гаражі рідного дядька Довгоноса – Петренка, де їх і було знайдено. Відповідальність Васюника, Довгоноса та Петренка.

Задача №5 15
Миронов дізнався, що листоноша Кротова має розносити пенсію на своїй дільниці й буде мати при собі багато грошей. З метою заволодіння ними Миронов підстеріг її біля пошти і, погрожуючи макетом ножа, став вимагати гроші. Однак грошей у неї не було, оскільки в той день банк не здійснив відповідних розрахунків.
Відповідальність Миронова.

Список источников 17

Код работы: 23496
Год написания: 2011
Объем: 17 стр.
Автор: Автор1