23480 Адміністративна відповідальність

Автор: admin

Заказать бесплатный сокращенный вариант

Тип работы: Контрольная
Цена: 15 грн.

Зміст

Задача 1.
Громадянин Свищ П.Д. відмовився виконати вимогу працівника міліції – терміново відвезти своїм власним автомобілем у лікарню травмованого після ДТП громадянина, який знаходиться у важкому стані, посилаючись на те, що він знаходиться при виконанні службових обов’язків – чергує на залізничному переїзді. Переїзд є регульованим автоматичним засобом з цілодобовим режимом чергування. Здійсніть юридичний аналіз ситуації. Вкажіть можливі варіанти застосування законодавства.
Задача № 2
Оперуповноважений карного розшуку Дніпровського РУ ГУ МВС України в м. Києві капітан міліції Петров С.В., 20.06.2004 року о 15 годині на ринку ‘Лісовий’, затримав гр. Жука І.С. за те, що останній розраховувався валютою, за придбані речі. Гр. Жук І.С. був доставлений в приміщення адміністрації ринку для складання протоколу, де й знаходився 3 години. Громадянин Жук І.С. домовився з продавцем про ціну і розрахувався іноземною валютою за курсом НБУ (5 62 гривні за 1 долар США), оскільки пункт обміну валюти на ринку не працював, а інших грошей у нього не було.
Дати правову оцінку діям суб’єктів. Чи буде нести відповідальність гр. Жук І.С.? Відповідь обґрунтуйте. Складіть протокол вилучення валюти.
Задача № 3
Оперуповноважений управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС Сумської обл., капітан міліції Загорський С.В. 25.05.2004 року о 15 годині, склав адміністративний протокол на податкового інспектора Гончаренка В.Л., який у вільний від роботи час, здійснив одноразову доставку товару для своєї дружини, яка була зареєстрована як суб’єкт підприємницької діяльності. Суддя Бобрик H.I. Київського районного суду м. Суми, 15.06.2004 року винесла постанову про накладення на гр. Гончаренка В.Л. штрафу в розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян згідно з Законом України ‘Про боротьбу з корупцією’.
Проаналізуйте дію суб’єктів. Вирішить питання у відповідності з діючим законодавством.

Код работы: 23480
Год написания: 2006
Объем: 15 стр.
Автор: Автор1