23473 Адміністративне право

Автор: admin

Заказать бесплатный сокращенный вариант

Тип работы: Контрольная
Цена: 15 грн.

Зміст

1. Вивчіть гл.14 Кодексу України про адміністративні правопорушення і дайте юридичну характеристику адміністративним правопорушенням, підвідомчим ОВС. 3
Завдання 2. 9
2. Черговий районного відділу міліції прийняв заяву про скоєння крадіжки із квартири громадянина Н. Після реєстрації заяви черговий передав орієнтировку, в якій указав, у загальних рисах, викрадені речі та їх прикмети. Чи правомірні дії чергового? Як повинен діяти черговий у даній ситуації?

Завдання 3. 10
Під час несення служби на залізничній станції ‘Хвиля’ міліціонери А. і В. звернули увагу на трьох невідомих громадян, які знаходились в кафе. Двоє були схожі на злочинців, які розшукуються. Старший патруля А. доручив міліціонеру В. спостерігати за невідомими, а сам пішов на станцію повідомити чергового про ситуацію, що склалася. Невідомі вийшли з кафе і попрямували у бік лісу. Міліціонер В. пішов за ними, а потім оголив зброю і гучним голосом вимагав, щоб незнайомі зупинилися й пред’явили документи. Висловивши незадоволення, невідомі зупинилися, а один з них почав наближатись до міліціонера В. Сприйнявши наближення як напад, міліціонер голосом зробив попередження, після якого здійснив постіл у невідомого та поранив його. Дайте мотивовану юридичну оцінку діям наряду міліції.

Завдання 4. 11
Водій Г. на власному автомобілі у стані легкого сп’яніння пізно ввечері доставив до лікарні свою дочку, яка потребувала термінової медичної допомоги. Повертаючись додому, був затриманий нарядом міліції ДПС (дорожньо-патрульної служби). Було складено адміністративний протокол відповідно до ст.130 КУпАП. При розгляді справи було прийняте рішення про передачу матеріалів на розгляд трудового колективу. Прокурор опротестував таке рішення, вказавши на те, що в діях Г. є ознаки правопорушення і потрібно накласти штраф або позбавити його права керування транспортним засобом. Як має бути вирішена вказана справа? Хто правий? Дайте юридичний аналіз ситуації.

Завдання 5. 12
Громадянка 3. звернулась до дільничного інспектора міліції із заявою про те, що її чоловік зловживає спиртними напоями, влаштовує скандали в сім’ї, виносить речі з квартири, негативно впливає на виховання дітей. Раніше 3. зверталась до лікаря-нарколога, який порадив їй звернутися до міліції. Як повинен діяти дільничний інспектор міліції?

Нормативні акти та література 13

Код работы: 23473
Год написания: 2006
Объем: 13 стр.
Автор: Автор1