23421 Правове регулювання шлюбних відносин з іноземним елементом

Автор: admin

Заказать бесплатный сокращенный вариант

Тип работы: Контрольная
Цена: 30 грн.

Зміст

Теоретичне питання 3
Правове регулювання шлюбних відносин з іноземним елементом
Задача №1 12
Громадянином України Нечипоренком, який постійно проживав в Німеччині, у 2006 році був складений заповіт спадкоємцем усього його майна визнавалася дружина Нечипоренко. Крім того гр.. Нечипоренко у своєму заповіті передбачив, що спадкові відносини повинні регулюватись правом Німеччини. Після смерті Нечипоренка у 2009 році його син, що проживав в Україні у квартирі, що належала батькові, звернувся до суду за місцем перебування квартири з позовом про визнання заповіту недійсним оскільки вважає, що батько склав заповіт під тиском з боку дружини. Суд позов прийняв до розгляду та суддею для регулювання даних правовідносин (з урахуванням змісту заповіту щодо вибору права відносно спадкових відносин) було обране право Німеччини. Відповідно до колізійного законодавства ФРН відносини по спадкуванню рухомого і нерухомого майна регулюються законом громадянства спадкодавця.
Чи підсудна дана справа судам України?
Право якої держави має обрати суд для вирішення питання щодо дійсності заповіту?
Право якої держави має бути застосоване щодо успадкування нерухомого та рухомого майна, що знаходиться як в Україні так і в Німеччини?
Практичне завдання. 14
Скласти задачу щодо спору про відшкодування шкоди іноземному громадянину під час виконання останнім трудових обов’язків.
До задачі передбачити 10 запитань та надати відповіді на них з посиланням на відповідні нормативно-правові акти.
Список джерел 17

Код работы: 23421
Год написания: 2012
Объем: 17 стр.
Автор: Автор1