23404 Криміналістична характеристика хабарництва. Особливості організації і тактики проведення слідчих дій при розслідуванні злочинів вказаної категорії

Автор: admin

Заказать бесплатный сокращенный вариант

Тип работы: Контрольная
Цена: 30 грн.

Зміст

1. Задача. 3
30 жовтня 2007 року близько 23 години Канюк Ф.П. повертався із вечірки, яка проходила у ДК ‘Шинник’, що у м. Дніпропетровську, додому. Мешкав Канюк Ф.П. по вул. Татарській, що у селищі Краснопілля в м. Дніпропетровську. Неподалік від заправочної станції, що знаходиться неподалік від шинного заводу, його зустріли Ребров Р.С. та Смірнов Ю.Б., які знаходилися у нетверезому стані і потребували від Канюка Ф.П. гроші, на що той відповів відмовою. Долаючи опір Канюка Ф.П., застосовуючи насильство небезпечне для життя і здоров’я, вони повалили його на землю і почали бити руками і ногами в область голови, шиї, живота та паху поки той не втратив свідомості. Здолавши опір Канюка Ф.П., нападники заволоділи золотим кільцем, мобільним телефоном ‘Nокіа-7200′, наручним годинником ‘Seico’ та 658 гривнями, спричинивши потерпілому значної матеріальної шкоди, з місця учинення злочину зникли.
З тілесними пошкодженнями Канюк Ф.П. був доставлений до найближчої лікарні, про що черговий лікар повідомив у місцевий орган внутрішніх справ.
Завдання: Проаналізувати вихідну інформацію і прийняти аргументоване рішення щодо порушення кримінальної справи. Яку слідчу дію повинен провести слідчий на даному етапі розслідування? Висвітлити організаційно-підготовчі заходи і тактичні прийоми проведення цієї слідчої дії. Скласти розгорнутий письмовий план розслідування за даною фабулою.

2. Теоретичне питання. 12
Криміналістична характеристика хабарництва. Особливості організації і тактики проведення слідчих дій при розслідуванні злочинів вказаної категорії.
Література 33

Код работы: 23404
Год написания: 2012
Объем: 33 стр.
Автор: Автор1