23329 Задача (система оподаткування)

Автор: admin

Заказать бесплатный сокращенный вариант

Тип работы: Контрольная
Цена: 10 грн.

У підприємствах «А» і «Б» за минулий рік обсяг реалізації продукції склав відповідно 55000 і 103000 грн. Оподаткування підприємств здійснюється на загальних підставах.
- Підприємство «Весна» у минулому році виконало будівельно-монтажні роботи на суму 1200 тис. грн., надало платні послуги населенню на суму 350 тис. грн. Крім цього проведено безкоштовно поточний ремонт сільської школи на суму 95 тис. грн.
- Підприємство «Альфа» реалізувало у минулому році продукції на суму 598 тис. грн., у тому числі на експорт – 240 тис. грн.
- АТ «Орбіта» надає послуги з перевезення вантажів і пасажирів. За минулий рік загальна вартість наданих послуг склала 1450 тис. грн. За цей період вказане підприємство придбало автозапчастини на суму 135 тис. грн., в т. ч. податок на додану вартість.
- Мале підприємство «Мрія» в першому кварталі поточного року реалізувало продукції на суму 1400 тис. грн., в тому числі на експорт – 400 тис. грн., в т.ч. ПДВ, з яких у виробничому процесі було використано на суму 250 тис. грн., тобто їх вартість віднесена до складу валових витрат.
Необхідно:
- Визначити об’єкти оподаткування податком на додану вартість в кожному випадку та вказати, в яких випадках суб’єкти підприємницької діяльності зобов’язані зареєструватись в податковому органі як платник ПДВ та одержати відповідне свідоцтво.
- Вказати, який податковий період буде в платника податку на додану вартість.
- Визначити, які підприємства мають право на податковий кредит та порядок його надання платником податку на додану вартість.
- Вказати, які операції не підлягають оподаткуванню податком на додану вартість.

Код работы: 23329
Год написания: 2012
Объем: 5 стр.
Автор: Автор1