23281 Задачі. Кримінальне право

Автор: admin

Заказать бесплатный сокращенный вариант

Тип работы: Задача
Цена: 30 грн.

Зміст

Завдання № 1 3
У будинок Радченка хлопці принесли його чотирнадцятилітнього сина, побитого, за їх словами, п’яним Булатовим. Хлопчик був непритомний, скривавлений, одяг розірваний. Обурений Радченко схопив кухонний ніж, вибіг на двір і, зустрівши неподалік від під’їзда свого будинку Булатова, наніс йому багато поранень, від яких той помер на місці.
Відповідальність Радченка.

Завдання № 2 9

Леськів та Стецюк, перебуваючи у нетверезому стані, за домовленістю між собою в парку з застосуванням фізичного і психічного насильства зґвалтували гр-ку Василенко.
Після зґвалтування Леськів за допомогою Стецюка, котрий утримував Василенко задовольнив з нею статеву пристрасть неприродним способом.
Відповідальність Леськіва та Стецюка.

Завдання № 3 17

Шматов і Чорнобильський домовились про крадіжку з дому Пасько. Вночі, коли, на їхню думку, в будинку нікого не було, Шматов і Чорнобильський крізь вікно проникли до кімнати. В будинку, як виявилося, знаходився знайомий Пасько, Шамрай, якого хазяїн попросив ночувати в будинку в його відсутність. Не давши Шамраю прокинутись, Шматов і Чорнобильський затулили йому рота і зв’язали, пригрозивши, що вб’ють, якщо той буде опиратись чи звати на допомогу.
Злочинці забрали цінні речі й зникли. Як слід кваліфікувати дії Шматова і Чорнобильського? Чи змінилася б кваліфікація, якщо б вони не погрожували вбивством?

Список джерел 23

Код работы: 23281
Год написания: 2012
Объем: 23 стр.
Автор: Автор1