23280 Задачі. Кримінальне право

Автор: admin

Заказать бесплатный сокращенный вариант

Тип работы: Задача
Цена: 30 грн.

Зміст

Задача 1. 3
16 травня, знаходячись у нетверезому стані, Абакумов зайшов у будинок Ляліна. Впевнившись, що в будинку немає господаря, він з метою крадіжки зламав замки на шафі, витяг валізу, з якої викрав 4 пачки цигарок «Ватра», а також 5 пляшок горілки.
У цей час в будинок повернувся Лялін, який намагався затримати Абакумова, проте останній, утримуючи викрадене, вбив потерпілого, завдавши йому підібраною на веранді сокирою сім ударів по голові.
Відповідальність Абакумова. Чи зміниться кваліфікація, якщо Абакумов залишив викрадене у будинку, а вбив Ляліна, щоб не бути впізнаним?

Задача 2. 8
Церковна, студентка випускного курсу медичного університету, яка до вступу в університет працювала медичною сестрою в гінекологічному кабінеті, після наполегливих прохань Максимової, зробила їй аборт у себе вдома, взявши за послуги 150 грн.. Аборт пройшов вдало. Це стало відомо Хромовій, якій Церковна теж зробила аборт на її прохання, отримавши 180 грн. Внаслідок відсутності у Церковної належних навичок і недостатньої стерилізації інструментів у Хромової сталося зараження крові, і вона потрапила до лікарні, де лікувалася три тижня.
Відповідальність Церковної.

Задача 3. 12

Оператори маслоекстракційного заводу Опришко і Дудкін викрали зі сховища готової продукції, до якого мали доступ в зв’язку з виконанням службових обов’язків, 300 літрів соняшникової олії відпускна ціна якої становила 1.25 грн. за літр, 150 л. вони вивезли з території заводу і за попередньою домовленістю реалізували Попову за 350 грн.
При спробі вивезти 50 л, що залишилися, Опришко був затриманий працівниками охорони заводу.
Дайте кваліфікацію діям Опришко, Дудкіна, Попова.

Список використаних джерел 19

Код работы: 23280
Год написания: 2012
Объем: 18 стр.
Автор: Автор1