22816 Техніко-криміналістичне дослідження документів: поняття і види документів, способи підробки та їх характеристика, правила огляду документів, особливості призначення експертизи

Автор: admin

Заказать бесплатный сокращенный вариант

Тип работы: Контрольная
Цена: 30 грн.

Зміст

Вступ 3
Завдання 1. 5
Практичне завдання. Оглянути вогнепальну зброю та описати її у фрагменті протоколу огляду. Сфотографувати вказаний об’єкт методом масштабної зйомки та виготовити фотознімок. Додати негатив або, якщо знімок виготовлений цифровою камерою, надати зображення на дискеті чи будь-якому іншому (магнітному) носії інформації.

2. Задача. 11
25 лютого 2007 року о 4 годині ранку до Жовтневого РВ ДМУ УМВС України в Дніпропетровській області надійшло повідомлення, що близько 2 години ночі того ж дня на території виправно-трудового закладу № 5, що у м. Дніпропетровську, в бесідці неподалік від лазарету працівником охорони Лаврентьєвим О.С. був виявлений труп медсестри Фартушиної А.Л. з ознаками насильницької смерті.

3. Теоретичне питання. 17
Техніко-криміналістичне дослідження документів: поняття і види документів, способи підробки та їх характеристика, правила огляду документів, особливості призначення експертизи.

Висновки 29
Список джерел 31

Код работы: 22816
Год написания: 2011
Объем: 31 стр.
Автор: Автор1