22702 Контрольна з криміналістики

Автор: admin

Заказать бесплатный сокращенный вариант

Тип работы: Контрольная
Цена: 30 грн.

Зміст

Завдання 1. 3
Судово-балістична експертиза: питання, які вирішує, підготовка матеріалів для її проведення
Завдання 2. 7
15 червня на Центральному ринку співробітниками міліції був затриманий Морозов С.С. при спробі обміну підроблених 200 грн. купюр, на загальну суму 20000 грн., в обмінному пункті банку ‘Еліта’. При огляді автомобіля Морозова було виявлено ще 300 таких купюр, що мали ознаки підробки.
Завдання: проаналізуйте та змоделюйте ситуацію, складіть графічний план розслідування злочину відносно фабули, вкажіть основні напрями розслідування. Обґрунтуйте свою відповідь.

Завдання 3. 18
На підлозі (ґрунті) під час огляду місця події виявлено ніж зі слідами речовини бурого кольору. Зафіксувати виявлений ніж за правилами детальної фотозйомки.
Завдання: зробити опис виявленого предмета у вигляді фрагменту протоколу огляду місця подій та надати разом з фотознімками для перевірки.

Завдання 4. 21
На очній ставці її учасники обмінялися умовними знаками. Слідчий попередив їх про неприпустимість подібних дій. Однак незабаром обмін знаками повторився. Слідчий припинив очну ставку.
Завдання: Схарактеризувати ситуацію та дії слідчого. Що можна зробити для продовження очної ставки? Аргументуйте свою відповідь.

Список джерел 24

Код работы: 22702
Год написания: 2011
Объем: 24 стр.
Автор: Автор1