22646 Правочини як юридичні факти

Автор: admin

Заказать бесплатный сокращенный вариант

Тип работы: Контрольная
Цена: 25 грн.

Зміст

А. Теоретичне питання. 3
Правочини як юридичні факти

Вступ 3
Висновки 17
Б. Тестові завдання 19
В. Ситуаційна задача 20
Фурсова 4 листопада 2003 року передала своїй подрузі Кучіній вечірню сукню, для того, щоб остання вдягнула її у театр і через 2 дні повернула.
7 листопада 2003 року Кучіна повернула вечірню сукню Фурсовій, і остання, не перевіряючи стану сукні, помістила її до шафи, деякий час Фурсова не вдягала сукню, потім, діставши її із шафи, виявила, що сукня пошкоджена на рукавах. Пошкодження були виявлені 25 січня 2004 року. Лише через 6 місяців, а саме 25 червня 2004 року, Фурсовій вдалося розшукати Кучіну, яка виїздила за кордон у відрядження. При з’ясуванні обставин пошкодження сукні, Кучіна зізналася, що в день, коли ходила до театру, вона пошкодила сукню, тому що вона їй була трохи тісна, проте, відшкодувати вартість сукні вона відмовилася. Фурсова одразу ж після відмови звернулась до суду з позовною заявою про відшкодування збитків, які їй було заподіяно Кучною.
З якого моменту почався перебіг позовної давності по цій справі?
Чи має значення для з’ясування початку перебігу позовної давності визнання Кучною факту пошкодження речі і відсутність Кучної певний час у місті?
Чи задовольнить суд позов?

Список джерел 22

Код работы: 22646
Год написания: 2011
Объем: 22 стр.
Автор: Автор1