22431 Системний підхід. Етапи реалізації системного підходу до вирішення проблеми

Автор: admin

Заказать бесплатный сокращенный вариант

Тип работы: Контрольная
Цена: 20 грн.

Зміст

Системний підхід. Етапи реалізації системного підходу до вирішення проблеми
Задача № 1
На швейній фабриці для виготовлення чотирьох видів виробів може бути використана тканина трьох артикулів. Норми витрат тканин усіх артикулів на пошиття одного виробу наведені в таблиці. У ній же зазначені наявна в розпорядженні фабрики загальна кількість тканин кожного артикула і ціна одного виробу даного виду. Визначити, скільки виробів кожного виду повинна зробити фабрика, щоб вартість виготовленої продукції була максимальною.
Задача № 2
Розв’язати задачу про оптимальне призначення 7 робітників на 7 видах робіт з максимальною продуктивністю, якщо продуктивність праці робітників задана матрицею:
Задача №3
У механічному цеху встановлено два верстати, на кожному з яких можна обробляти будь-яку з деталей А1, А2, А3. У таблиці наведено норми витрат часу на обробку на кожному з верстатів однієї деталі відповідного виду, вартість однієї години роботи верстата і добовий фонд робочого часу верстатів. Знайти, скільки деталей кожного виду слід обробити на кожному з верстатів, щоб загальні витрати на обробку деталей були найменшими при такому добовому завданні виготовлення деталей: А1 – 30 од., А2 – 80 од., А3 – 70 од.
Література

Код работы: 22431
Год написания: 2010
Объем: 21 стр.
Автор: Автор1