23475 Адміністративне право

Автор: admin

Заказать бесплатный сокращенный вариант

Тип работы: Контрольная
Цена: 15 грн.

Зміст

1. Опишіть класифікацію форм адміністративної діяльності ОВС. 3
Завдання 2 8
Патрулюючи по маршруту, патрульні міліціонери побачили, як громадяни В. і 3. б’ють громадянина Д. Після попередження, до порушників було застосовано газовий балончик. Патрульний наряд міліції доставив В. і 3. до чергової частини, а сам пішов для подальшого несення служби. Дайте юридичний аналіз цієї ситуації.

Завдання 3 9
Дільничний інспектор міліції Т. за вказівкою начальника райвідділу забезпечував охорону громадського порядку під час виселення громадянина К. із жилого приміщення за рішенням суду. Дільничний інспектор, разом з іншими особами, які здійснювали виселення, склали акти про виселення, опис майна, яке виносилось із квартири, і передали на збереження у ЖЕУ, підписавши вищевказані документи. Наступного дня громадянка К. звернулась до дільничного інспектора із заявою про те, що за тиждень до виселення в її квартирі було скоєно крадіжку особистого майна. Дільничний зробив відповідний запис у книзі прийому громадян і почав перевірку заяви громадянки К. Проаналізуйте дану ситуацію і дайте юридичну оцінку діям дільничного інспектора міліції.

Завдання 4 9
Відділом внутрішніх справ було анульовано виданий громадянину Ж. дозвіл на збереження зброї і рекомендовано реалізувати рушницю. Ж. виявив бажання продати рушницю своєму родичу К., який мав дозвіл на придбання зброї, і районним відділом внутрішніх справ рушницю було перереєстровано на К. При наступній перевірці було встановлено, що Ж. забрав рушницю у К. і зберігає її за місцем свого проживання. Чи є в діях названих осіб правопорушення?

Завдання 5 10
Працівник міліції М. охороняв водонасосну станцію. О 24 годині він помітив, що з кущів вийшов невідомий та попрямував до об’єкта охорони. Коли невідомий наблизився до об’єкту охорони на відстань приблизно 10 м., М. вимагав зупинитися. Невідомий продовжував іти. На неодноразове ‘Стій! Стріляти буду!’ не реагував. Тоді М. зробив прицільний постріл і убив невідомого. При розслідуванні було встановлено, що вбитий перебував у стані сп’яніння. Дайте юридичний аналіз цієї ситуації.

Нормативні акти та література 12

Код работы: 23475
Год написания: 2006
Объем: 12 стр.
Автор: Автор1