23390 Криміналістична характеристика злочинів у сфері використання ЕОМ, систем та комп’ютерних мереж. Особливості організації і тактики проведення слідчих дій при розслідуванні злочинів вказаної категорії

Автор: admin

Заказать бесплатный сокращенный вариант

Тип работы: Контрольная
Цена: 25 грн.

Зміст

1. Задача. 3
25 серпня 2007 року о 9 годині ранку директор приватного підприємства ‘Блакитна Мрія’ Лунін П.В. звернувся до районного відділу органів внутрішніх справ із заявою про вчинення на підприємстві крадіжки.
Під час допиту Лунін П.В. пояснив, що о 8 годині ранку він першим з’явився на роботі. Офіс ПП ‘Блакитна Мрія’ розташовано на 1 поверсі 10-поверхового панельного будинку в перебудованій 4-кімнатній квартирі, яка знаходиться під охороною державної служби ‘Титан’. Підійшовши до офісу він виявив, що двері були відчинені, врізний замок зовнішньо не непошкоджений. Зайшовши у приміщення він побачив, що скло кватирки вікна у кабінеті директора було розбито, уламки скла знаходились на підлозі. На робочому столі директора було виявлено чіткий протектор сліду взуття, утворений нашаруванням грязі. В приміщенні офісу зовнішньо обстановка не порушена, але в кабінеті директора зламаний верхній ящик столу, звідки викрадено папку, у якій знаходилися 15 тис. доларів США, деяка бухгалтерська документація та звітні документи. У робочому кабінеті бухгалтера на столі був відсутній комп’ютер та принтер.
Завдання: Проаналізувати вихідну інформацію і прийняти аргументоване рішення щодо порушення кримінальної справи. Висунути слідчі версії. Скласти розгорнутий письмовий план розслідування за даною фабулою. Розкрити особливості організаційно-підготовчих заходів і тактики проведення визначених у плані першочергових слідчих дій.

2. Теоретичне питання. 11
Криміналістична характеристика злочинів у сфері використання ЕОМ, систем та комп’ютерних мереж. Особливості організації і тактики проведення слідчих дій при розслідуванні злочинів вказаної категорії.

Список джерел 29

Код работы: 23390
Год написания: 2012
Объем: 29 стр.
Автор: Автор1