22945 Задачі з кримінального права

Автор: admin

Заказать бесплатный сокращенный вариант

Тип работы: Контрольная
Цена: 25 грн.

Зміст

Задача 1. 3
Григор’єв і Ситков відбували покарання в установі, виконання покарань, не підпорядковуючись адміністрації, почали грати в карти. Коли член ради колективу Сафронов почав вимагати зупинити гру в карти, Ситков схватив залізний прут і наніс Сафронову кілька ударів, чим причинив йому смертельні поранення.
Відповідальність Григор’єва і Ситкова.

Задача 2. 6
Мисенкок А.С. знаходивсь в під’їзді дому, коли туди ввійшла знайома дівчина. Зайшовши слідом за нею в ліфт, він запропонував їй вступити з ним в статевий зв’язок, вона відмовила ньому. Тоді Мисенко став бити її в ліфті, а коли двері ліфта відчинились на 9-му поверсі затягнув дівчину на технічний поверх і там з застосуванням фізичного насилля скоїв з нею проти її волі статевий акт. Після цього Мисенко сказав потерпілій, що якщо вона розкаже кому-небудь про це, то він вб’є її і її батька, потім він зник з місця злочину.
Відповідальність Мисенко А.С.
Задача 3. 12
Резненко, будучі ревізором-контролером залізної дороги, і їдучі в потязі в нетверезому стані, почав перевіряти білети і пасажирів. Зясував, що в тамбурі їдуть безбілетні пасажири Силова і Глотов, він запропонував їм вистрибнути находу з потягу, а коли вони відмовились, Резниченко виштовхав Силову, внаслідок чого, вона потрапила під колеса вагону і їй були заподіяні тяжкі тілесні ушкодження.
Відповідальність Резниченко.
Список використаних джерел 14

Код работы: 22945
Год написания: 2011
Объем: 14 стр.
Автор: Автор1