22861 Охарактеризуйте порядок набрання чинності та дії актів державного управління (за видами)

Автор: admin

Заказать бесплатный сокращенный вариант

Тип работы: Контрольная
Цена: 25 грн.

Зміст

Завдання 1 3

Вивчіть ст. 173 КпАП України. Визначте структурні елементи норми права, а також дайте юридичний аналіз складу адміністративного проступку, закріплених цією статтею.

Завдання 2 6

Охарактеризуйте порядок набрання чинності та дії актів державного управління (за видами).

Завдання З 9

Гр. П. – особа, як пізніше з’ясувалося, без певного місця проживання, перебуваючи в секції самообслуговування універсаму, намагався з’їсти цукерки «Київ вечірній», у зв’язку з чим і був затриманий охороною магазину.
Дайте юридичну оцінку наведеної ситуації.

Завдання 4 11

Гр. С, від’їжджаючи на відпочинок, залишила свого собаку на догляд сусіда Т. Під час прогулянки у сквері собака укусив перехожого, а також розірвав його сумку, чим громадянинові було заподіяно матеріальну шкоду у розмірі 30 грн. Суддя районного суду застосував до Т. штраф у розмірі 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією собаки.
Чи правильно застосовано адміністративні стягнення? Як вирішується питання про відшкодування заподіяної матеріальної шкоди?

Завдання 5 13
До судді районного суду було доставлено гр. Петрова Василя Петровича, 1970 р. народження, робітника заводу «Спецдеталь», який придбав у невідомого наркосировину у невеликому розмірі. Під час затримання гр. Петров виявив злісну непокору законним вимогам працівників міліції, про що було складено відповідний протокол. Під час розгляду справи з’ясувалося, що Петров придбав наркотичну сировину для особистого використання, таке правопорушення він вчинив вперше, його заробіток складає 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, він одружений, має неповнолітню дитину.
Складіть проект постанови по справі про адміністративне правопорушення.

Список використаних джерел 16

Код работы: 22861
Год написания: 2011
Объем: 16 стр.
Автор: Автор1