22792 Контрольна з адміністративного судочинства

Автор: admin

Заказать бесплатный сокращенный вариант

Тип работы: Контрольная
Цена: 30 грн.

Зміст

Завдання 1. 3
Проаналізуйте положення Кодексу адміністративного судочинства України та вкажіть підвідомчість справ адміністративним судам.

Завдання 2. 7
Природоохоронною прокуратурою було встановлено порушення гр. К. вимог по охороні рослин, що занесені в Червону книгу України. Прокурор виніс постанову про порушення провадження про адміністративне правопорушення та направив її для розгляду до суду. Суддя виніс постанову про накладення штрафу на правопорушника в розмірі 340 грн. Прокурор вніс протест на постанову судді про накладення стягнення на гр. К. Дайте правову оцінку ситуації. Якщо дійдете висновку про незаконність постанови судді про накладення штрафу на гр. К., складіть проект протесту прокурора.

Завдання 3. 8
Державному службовцю гр. В., який працював на посаді спеціаліста рай держадміністрації, 10.09.2008 р. будо присво¬єно 14 ранг. Він 01.09.2010 р. письмово звертається до голови райдержадміністрації з проханням про присвоєння йому чергового рангу. Керівник роз’яснив, що присвоїти йому черговий ранг неможливо, бо ранги державним службовцям присвоюються Кабінетом Міністрів України. Крім того, до гр. В. було застосовано 30.08.2010 р. дисциплінарне стягнення, а саме затримка до одного року у присвоєнні чергового рангу.

Завдання 4. 10
На керівника ТОВ «Промінь» гр. Ф. за порушення санітарних правил лікарем-гігієністом Державної санітарно-епідеміологічної служби Н-ського р-ну м. М. 01.03.2010 р. було складено протокол про адміністративне правопорушення, а 15.05.2010 р. ним винесено постанову про накладення адміністративного стягнення.
Керівник ТОВ ‘Промінь’ гр. Ф. подав скаргу головному санітарному лікарю міста, зазначивши, що дії лікаря-гігієніста незаконні, оскільки він не мав права складати протокол про адміністративне правопорушення та порушив строк накладення адміністративного стягнення.
Якщо дійдете висновку про незаконність дій санітарного лікаря, складіть проект скарги гр. Ф. Який порядок порушення провадження по справі про адміністративне правопорушення у сфері охорони праці і здоров’я населення?
Список джерел 17

Код работы: 22792
Год написания: 2011
Объем: 17 стр.
Автор: Автор1