22735 Контрольна з екологічного права

Автор: admin

Заказать бесплатный сокращенный вариант

Тип работы: Контрольная
Цена: 25 грн.

Зміст

Задача № 1 3
Виробниче акціонерне товариство ‘Полімер’ звернулося до районної державної адміністрації з клопотанням видати дозвіл на поховання та знищення за межами міста промислових відходів та сумішей отруйних речовин. Районна державна адміністрація прийняла рішення про виділення 12 га земель для поховання та утилізації промислових відходів і надання їх у користування АТ ‘Полімер’.
Начальник управління земельних ресурсів області, встановивши факт надання земель у користування для зазначеної мети, виніс постанову про притягнення голови районної державної адміністрації до адміністративної відповідальності. Ця постанова була скасована головою обласної державної адміністрації.
Визначити коло суспільних відносин. Чи правомірні дії голови обласної державної адміністрації? Вирішити справу за її змістом.

Задача № 2 7
До господарського суду звернулася громадська організація ‘Еколог’ про визнання недійсним висновку державної екологічної експертизи щодо спорудження комплексу по збагаченню, упаковці та перевезенню цементу за кордон. У позові зазначалося, що вказаний об’єкт не пройшов громадську екологічну експертизу через відсутність сучасних технологій, які б виключали його негативний вплив на навколишнє природне середовище і здоров’я людей. Керівництво промислово-фінансової компанії обіцяло виправити ситуацію, але пройшло більше року і рекомендації громадської експертизи були проігноровані. Під час проведення державної екологічної експертизи ці пропозиції також не були враховані. Крім того, комісію по проведенню державної екологічної експертизи очолював керівник підрозділу управління екологічної безпеки області, який є одним із засновників названої промислово-фінансової компанії. Визначити коло суспільних відносин. Чи підлягає позов задоволенню? Вирішити справу.

Задача № З 10
Податкова інспекція звернулася до районного суду із заявою про стягнення платежів з гр. Бойка Ф. за використання ним водних ресурсів і загальнопоширених корисних копалин. У суді Бойко Ф. Пояснив, що на земельній ділянці, яка виділена йому і передана для ведення фермерського господарства, міститься ставок, який він використовує для напування худоби, є також запаси глини, гравію та піску, які він використовував для будівництва господарських споруд та шляхів. Такі ресурси, на його думку, він має право використовувати безоплатно, враховуючи, що періодично і вчасно вносить земельний податок за передану в його власність землю. Розкрити особливості даних правовідносин. Дати аналіз основних екологічних прав та обов’язків громадян. Вирішити справу за її змістом.

Список джерел 15

Код работы: 22735
Год написания: 2011
Объем: 15 стр.
Автор: Автор1