22671 Контрольна з кримінального права

Автор: admin

Заказать бесплатный сокращенный вариант

Тип работы: Контрольная
Цена: 25 грн.

Зміст

Задача 1. 3
Між Самойловим та Гайдуковим склалися неприязні стосунки. Під час чергової сварки Самойлов вистрелив у Гайдука із саморобного пістолета, однак промахнуся. Після цього він побіг до дому перезарядив пістолет, наздогнав Гайдука і вчиненим пострілом вбив його.
Кваліфікуйте дії Самойлова.

Задача 2. 9
26 червня 2009 року Сенків і Худяков, скориставшись тим, що Омелько перебувала у стані алкогольного сп’яніння, привели її з метою зґвалтування на кладовище, де застосовуючи фізичне насильство, за домовленістю потерпілу зґвалтували Семків, а потім подолавши її опір – Худяков. Після того, як Семків залишив місце події, Худяков, побоюючись помсти з боку родичів Омелько, задушив її.
Вирішити питання про відповідальність Семківа і Худякова.

Задача 3. 20
Грирорєв, Туманов і Мухін 13 липня 2008 року о 17 годині пішли до Мартинової з метою розпивання спиртних напоїв. З її дозволу залишились у неї в будинку до 14 липня 2008 року, де розпивали спиртні напої і ночували. Туманов, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, прокинувшись, застосував до Мартинової насильство, що не є небезпечним для життя і здоров’я, та відкрито заволодів її майном і пішов додому.
Вирішити питання про відповідальність Туманова.

Список джерел 25

Код работы: 22671
Год написания: 2011
Объем: 25 стр.
Автор: Автор1