22663 Криміналістична характеристика шахрайства

Автор: admin

Заказать бесплатный сокращенный вариант

Тип работы: Контрольная
Цена: 30 грн.

Зміст

1. Практичне завдання 3
Оглянути гільзу від мисливської рушниці та описати її у фрагменті протоколу-огляду. Сфотографувати вказаний об’єкт методом масштабної зйомки та виготовити фотознімок. Додати негатив або, якщо знімок виготовлено цифровою камерою, надати зображення на дискеті чи будь-якому іншому (магнітному) носії інформації.
Виготовити схему-малюнок гільзи, як додаток до протоколу-огляду
2. Задача 5
24 листопада 2007 року у місті Енську був затриманий неодноразово засуджений Коваленко В.В., який підозрювався у вчиненні п’яти квартирних крадіжок. Затриманий свою вину не заперечував і розповів про час, місця і способи підготовки та учинення злочинів, об’єкти посягання, місця приховування викраденого та інше. У цей час у даному місці були вчинені ще дві квартирних крадіжки, що залишились не розкритими, вчинення яких, Коваленко В.В. категорично заперечував. З метою швидкого розкриття цих двох злочинів, Коваленко В.В. був підданий забороненим та протиправним методам, психологічного впливу з боку співробітників оперативних підрозділів і змушений був узяти вказані злочинні епізоди «на себе».

3. Теоретичне питання 11
Криміналістична характеристика шахрайства. Особливості організації і тактики проведення слідчих дій при розслідуванні злочинів вказаної категорії
Список використаних джерел 23

Код работы: 22663
Год написания: 2011
Объем: 23 стр.
Автор: Автор1